Rozšířili jsme sortiment o svíčky, svícny a hodiny

Rozšířili jsme sortiment o svíčky, svícny a hodiny

vydáno 20/11/2015
Vytvořte si příjemnou atmosféru nejen o Vánocích. Nově v naší nabídce najdete za výhodné ceny svícny a svíčky. Vybírat také můžete z nejrůznějších nástěnných a stolních hodin.
Celá aktualita >
Naskladnili jsme nové kořenky

Naskladnili jsme nové kořenky

vydáno 19/10/2015
Chcete mít vždy všechno koření pěkně po ruce? Máte rádi věci, které jsou praktické a zároveň pěkné? Pak vás jistě zaujmou naše nové kořenky do kuchyně. Jednoduše se udržují a přitom jsou v krásném dřevěném stojanu.
Celá aktualita >Kvalitní kuchyňské potřeby ovlivní chuť vašeho jídla

Kvalitní domácí potřeby se vyznačují svou životností a materiálem, ze kterých jsou vyrobeny. Sázíme na prodej značkových kuchyňských potřeb s garancí nejvyšší kvality. Věříme, že díky kvalitnímu vybavení a surovinám, můžete připravovat kvalitní pokrmy. Proto nabízíme zboží, které vám k tomu může dopomoci. Abyste si každé jídlo skutečně užili, je zapotřebí víc než jeho příprava. Kultura stravování v sobě zahrnuje i stolování. Stejně důležité jako hrnce a pánve pro přípravu pokrmů, jsou talíře, na které jídlo naaranžujeme. Jídelní souprava by měla zahrnovat nejen talíře,ale i šálky a podšálky, čajová konvice a cukřenka. Jídelní souprava by se měla barevností a designem držet i interiéru kuchyně či jídelny. Vybírejte proto vždy s rozmy- slem a kombinujte barevnost nejen v interiéru, ale i s jídelní soupravou a hrnci v kuchyni. Jídlo připravené v kvalitních hrncích, naaranžované na designové jídelní soupravě, přichystané na upravenémstole je víc, než jen obyčejné jídlo. Kromě chuti budete mít možnost užít si i všechno kolem a o tom by měla být kultura stravování.

Pro Vaši domácnost