Omezení provozu 31. 7. 2015

Omezení provozu 31. 7. 2015

vydáno 31/07/2015
Připravujeme pro Vás novou prodejnu a výdejní místo poblíž centra Brna. Z tohoto důvodu budou objednávky ze dne 31. 7. 2015 vyřízeny 3. 8. 2015.Děkujeme za pochopení.
Celá aktualita >
Letní nabídka: bazény a trampolíny za akční ceny

Letní nabídka: bazény a trampolíny za akční ceny

vydáno 15/07/2015
Dopřejte svým dětem nebo vnoučatům parádní prázdniny. Pořiďte jim nafukovací bazén či trampolínu. U nás nyní oboje za snížené ceny. Navíc když nakoupíte nad 1 500 Kč, nebudete platit za dopravu a ještě vám jako dárek pošleme praktickou keramickou pánev.
Celá aktualita >Kvalitní kuchyňské potřeby ovlivní chuť vašeho jídla

Kvalitní domácí potřeby se vyznačují svou životností a materiálem, ze kterých jsou vyrobeny. Sázíme na prodej značkových kuchyňských potřeb s garancí nejvyšší kvality. Věříme, že díky kvalitnímu vybavení a surovinám, můžete připravovat kvalitní pokrmy. Proto nabízíme zboží, které vám k tomu může dopomoci. Abyste si každé jídlo skutečně užili, je zapotřebí víc než jeho příprava. Kultura stravování v sobě zahrnuje i stolování. Stejně důležité jako hrnce a pánve pro přípravu pokrmů, jsou talíře, na které jídlo naaranžujeme. Jídelní souprava by měla zahrnovat nejen talíře,ale i šálky a podšálky, čajová konvice a cukřenka. Jídelní souprava by se měla barevností a designem držet i interiéru kuchyně či jídelny. Vybírejte proto vždy s rozmy- slem a kombinujte barevnost nejen v interiéru, ale i s jídelní soupravou a hrnci v kuchyni. Jídlo připravené v kvalitních hrncích, naaranžované na designové jídelní soupravě, přichystané na upravenémstole je víc, než jen obyčejné jídlo. Kromě chuti budete mít možnost užít si i všechno kolem a o tom by měla být kultura stravování.

Pro Vaši domácnost