Novinky pro velikonoční pečení

Novinky pro velikonoční pečení

vydáno 26/03/2015
Velikonoce jsou obdobím, kdy se většina českých domácností sladce rozvoní. Perníčky, bábovky, muffiny,… jednoduše dobrot, které koledníkům a návštěvě můžete nabídnout, je celá spousta. A aby vám pečení dělalo radost, je dobré mít při ruce ty správné formy a další kuchyňské pomůcky. Co máme nově v sortimentu?
Celá aktualita >
Nové zboží pro grilování

Nové zboží pro grilování

vydáno 18/03/2015
Připravili jsme pro vás novinky, které se budou hodit při grilování. Především jsme rozšířili nabídku zahradních přenosných grilů na kolečkách.
Celá aktualita >
Kvalitní kuchyňské potřeby ovlivní chuť vašeho jídla

Kvalitní domácí potřeby se vyznačují svou životností a materiálem, ze kterých jsou vyrobeny. Sázíme na prodej značkových kuchyňských potřeb s garancí nejvyšší kvality. Věříme, že díky kvalitnímu vybavení a surovinám, můžete připravovat kvalitní pokrmy. Proto nabízíme zboží, které vám k tomu může dopomoci. Abyste si každé jídlo skutečně užili, je zapotřebí víc než jeho příprava. Kultura stravování v sobě zahrnuje i stolování. Stejně důležité jako hrnce a pánve pro přípravu pokrmů, jsou talíře, na které jídlo naaranžujeme. Jídelní souprava by měla zahrnovat nejen talíře,ale i šálky a podšálky, čajová konvice a cukřenka. Jídelní souprava by se měla barevností a designem držet i interiéru kuchyně či jídelny. Vybírejte proto vždy s rozmy- slem a kombinujte barevnost nejen v interiéru, ale i s jídelní soupravou a hrnci v kuchyni. Jídlo připravené v kvalitních hrncích, naaranžované na designové jídelní soupravě, přichystané na upravenémstole je víc, než jen obyčejné jídlo. Kromě chuti budete mít možnost užít si i všechno kolem a o tom by měla být kultura stravování.

Pro Vaši domácnost