Trend ve vaření – nádobí s povrchem kamene

Trend ve vaření – nádobí s povrchem kamene

vydáno 02/03/2015
Snažíme se jít neustále s dobou, a tak v našem sortimentu najdete i nádobí Stoneline. To, jak už název napovídá, obsahuje kamenné částice, díky čemuž mají pánve, hrnce, pekáče i kuchyňské nože nepřilnavý povrch.
Celá aktualita >
Proč koupit nádobí Fissler?

Proč koupit nádobí Fissler?

vydáno 10/02/2015
Nešetřete na věcích, které potřebujete každý den. Využijte akčních cen u výrobků Fissler a na „vlastní kůži“ si ověřte německou preciznost a smysl pro detail.
Celá aktualita >
Kvalitní kuchyňské potřeby ovlivní chuť vašeho jídla

Kvalitní domácí potřeby se vyznačují svou životností a materiálem, ze kterých jsou vyrobeny. Sázíme na prodej značkových kuchyňských potřeb s garancí nejvyšší kvality. Věříme, že díky kvalitnímu vybavení a surovinám, můžete připravovat kvalitní pokrmy. Proto nabízíme zboží, které vám k tomu může dopomoci. Abyste si každé jídlo skutečně užili, je zapotřebí víc než jeho příprava. Kultura stravování v sobě zahrnuje i stolování. Stejně důležité jako hrnce a pánve pro přípravu pokrmů, jsou talíře, na které jídlo naaranžujeme. Jídelní souprava by měla zahrnovat nejen talíře,ale i šálky a podšálky, čajová konvice a cukřenka. Jídelní souprava by se měla barevností a designem držet i interiéru kuchyně či jídelny. Vybírejte proto vždy s rozmy- slem a kombinujte barevnost nejen v interiéru, ale i s jídelní soupravou a hrnci v kuchyni. Jídlo připravené v kvalitních hrncích, naaranžované na designové jídelní soupravě, přichystané na upravenémstole je víc, než jen obyčejné jídlo. Kromě chuti budete mít možnost užít si i všechno kolem a o tom by měla být kultura stravování.