Nezbytné nádobí – aby kuchyně byla kompletní

 

 

Kuchyně je takovým královstvím naší domácnosti. Vyzařuje rodinné teplo, dýchá příjemnou atmosférou, symbolizuje pohostinnost. Aby byla tato místnost nejen útulná, ale také dokonale funkční a praktická, musíme si ji vybavit tak, aby v ní nechybělo nic důležitého. Kromě účelně zařízené linky a šikovných pomocníků nesmíme zapomenout ani na kvalitní nádobí.

 

V čem vařit

 

Navzdory tomu, že je televize plná pořadů o vaření a regály v knihkupectvích se prohýbají pod nevěřitelným množstvím kuchařských knih, které radí, jak si rychle a chutně připravit něco k jídlu, otázka: v čem vlastně vařit, se řeší velmi málo. Přitom právě nádobí se na výsledné chuti pokrmů dost podstatným způsobem podílí. Výrobci proto neustále přicházejí s novými materiály a technologiemi, které umožňují zdravou a šetrnou přípravu.

 

Klasika i nejnovější trendy

 

K nejoblíbenějším a nejpoužívanějším patří nerezové nádobí z prvotřídní oceli, které se stalo běžnou součástí prakticky každé domácnosti. Pyšní se vysokou mechanickou odolností, pevností, tvrdostí a neuvěřitelnou univerzálností - využití najde u všech typů sporáků, včetně těch indukčních. Starosti si nemusíte dělat ani s jeho čištěním, hrnce můžete klidně vložit do myčky. Opravdový boom zažívá v posledních letech také mramorové nádobí, na které nedají dopustit kuchaři a kuchařky po celém světě. Skvěle totiž respektuje aktuální požadavky na zdravou výživu, neboť při vaření není třeba používat žádný tuk. Nepřilnavý povrch navíc zajistí, že se vám žádné jídlo nepřipálí.

 

Důležitost vzhledu

 

Kromě praktického hlediska u hrnců čím dál častěji zohledňujeme také to estetické. Vzhled i účelnost v sobě unikátním způsobem snoubí nádobí značky Berlinger Haus. Společnost s více než 15-ti letou tradicí nabízí kvalitní, ale přitom cenově přijatelné produkty v různých provedeních, které sledují nejnovější trendy. Zapomeňte proto na kousky, které nelahodí oku, jsou opálené nebo poškrábané. Sady hrnců od Berlinger Haus se stanou opravdovou ozdobou každé kuchyně a servírovat je klidně můžete rovnou na prostřený stůl!Potřebujete poradit?

Jsme tu pro Vás Po-Pá
od 8.00 hod do 17.00 hod

Objednávky

+420 547 210 376
info@i-domacipotreby.cz

Dostupnost

+420 547 210 376
info@i-domacipotreby.cz

Reklamace

Po,Út,Čt +420 511 181 061
reklamace@i-domacipotreby.cz


Značky